האתגר הבא שלך

ילד ומדריך מתוך מסע בגרות

מסע בגרות

מסע אישי לגיל הבר מצווה הרפתקני, חוויתי ומגבש במהלכו המשתתף מתמודד עם עצמו, יכולותיו ומגבלותיו.

ODT

ODT

ה-Out Door Traininng הוא כלי עבודה המשלב את תורת המשחקים עם ניתוח אישי וארגוני.

בניה והעצמת צוותים

בניה והעצמת צוותים

סדנאות ואמצעים לשיפור עבודת הצוות בתחומים של תקשורת אפקטיבית, יחסי עובד מעביד, ממשקים בין קולגות, ועוד.

מסע בגרות

מסע אישי לגיל בר ובת המצווה, מסע בגרות הרפתקני, חוויתי ומגבש

טקסי הבגרות מצוינים בכל רחבי העולם ובכל סוגי החברות הקיימות בו, יחד עם זאת ברוב החברות והשבטים מתקיים הטקס לפי בשלות ומוכנות ולא לפי גיל. קביעת העובדה שנער/ה הגיעו לבגרות נעשית על פי משימות ומבחנים  שעליהם לעבור מול בוגרי השבט.
מסע הבגרות שלנו מציג מספר מנהגים מסביב לעולם ועושה הקבלה לחיי היום יום של הנער/ה בחברה הישראלית.

העבודה במתקני הספורט האתגרי נותנת למשתתף הזדמנות להתמודד עם עצמו יכולותיו ומגבלותיו תוך כדי הנחייה צמודה ונוכחות מדריך ששומר לא רק על הבטיחות אלא גם על "רשת  הביטחון" הרגשית.

מעבר להתנסות האישית יש דינאמיקה קבוצתית סביב המתקנים – מתקנים שדורשים שיתוף פעולה על מנת להבטיח הצלחה, מתקנים בהם נדרש למנות "מנהל" משימה, מתקנים הדורשים המתנה בתור ועוד.

המסע הסמלי, עד הגעה ליעד הינו קצר ואורכו בין קילומטר לשניים, במהלכו יקבלו המתבגרים משימות אישיות וכן משימות קבוצתית כגון: "צייד אריות", בניית גשר אבנים, מעגלי אמון ועוד.

לאחר מכן יבצעו המתבגרים פעילויות נוספות כגון: פעילות ODT חווייתית, אתגרית ומגבשת, טיפוס משימתי על הצוק, גלישת מצוקים  (סנפלינג ).

ODT

תחום ה-ODT, הולך ותופס תאוצה בארץ ככלי עבודה משמעותי להתפתחות גופים ארגוניים שונים, החל מצוותי עבודה קטנים ועד לארגוני ענק.

ה-ODT (אאוט דור טריינינג) הוא למעשה כלי עבודה המשלב את תורת המשחקים עם הניתוח האישי והארגוני ומאפשר לאנשי המקצוע נקודת מבט חיצונית רחבה על תהליכים רבים.

הפעילות מתקיימת בשטח ומאפשרת למשתתפים חוויה רב חושית מעצם הניתוק מהסביבה היומיומית והעיסוק במתקנים לא שגרתיים, המספקים מעבר להתבוננות גם חוויות אישיות והנאה. המתקנים מתחלקים למתקני גובה שונים ומתקני קרקע (עד גובה מטר). ניתן לבצע רמות עיבוד שונות משיקוף בסיסי ועד ניתוח תהליכים מורכבים.

תחום ה-ODT מתאים לעבודה עם מבוגרים, נוער וילדים.

בניה והעצמת צוותים

"אוסף של אנשים המבצעים משימה יגיעו לתוצאה על פי יכולתם הבסיסית" – צוות שעבר תהליך בנייה אפקטיבי יפיק לטובתו ולטובת הפירמה הרבה יותר.

נוסחת הסינרגיה קובעת כי 1 + 1 = יותר משניים! מגוון סדנאות ואמצעים לשיפור עבודת הצוות בתחומים של: תקשורת אפקטיבית, יחסי עובד מעביד, ממשקים בין קולגות, תחרותיות מול הישגיות, איומים והזדמנויות פנימיים וחיצוניים.